Маршрут: «3 мости» – Південний міст → Прирічковий парк → міст на трасі Київ-Харків → 9-й залізничний переїзд → Климівка → Південний міст.

 

 

Герой: Валерій Ручка. З 2015 року бігає довгі дистанції.

«Три мости» – це не мій улюблений маршрут. Він непростий, бо багато переходів з асфальту на ґрунт. Незручність в тому, що вибігаєш на автотрасу Київ-Харків, що дуже завантажена транспортом, який швидко рухається. Але для жителів цього мікрорайону – непоганий варіант для пробіжки тривалістю 8 км. Головний плюс – Прирічковий парк, там не так спекотно і затишно. У теплу пору року біжу через нього. Коли там брудно чи багато снігу, маршрут можна коригувати і бігти по асфальту, понад дорогою – проспектом Миру, що далі виводить на трасу, де знову можна рухатись побіля річки, якщо там немає підтоплень чи не лежить густий сніговий покрив».

Оцінка маршруту героєм (за 5-бальною шкалою)

Покриття дистанції: 4

Транспортна завантаженість: середня

Природа: 5

Оцінка маршруту: 4

Загальна протяжність: 7-8 км.

Цікаві об’єкти: мости з гарним краєвидом на річку Ворскла.

На герої:  Saucony TRIUMPH ISO 3 (інша пара – Saucony Jazz 20). Валерій вважає кросівки цього бренду найбільш технологічними і найідеальнішими для бігу.

Годинник: Garmin Forerunner 620. Цілком задоволений. Єдиний мінус – сенсорні кнопки не дуже зручні.

Головна бігова мрія: марафон в США.

Personal best”: напівмарафон – 1:23, марафон 3:02 (2018 рік), ультрамарафон (100 км) – 9:35:03.

Бігова фішка: Валерія можна впізнати по кепці з написом «Свобода», оскільки він є членом однойменної партії і націоналістом за натурою. Тому таким чином пропагує головну ідею Всеукраїнського об’єднання – свободу у всіх її проявах.