Уперше біговий клуб Running club Poltava та Європейське співтовариство з охорони праці ESOSH запрошує взяти участь в благодійному онлайн-забігу «БІЖУ ЗА БЕЗПЕЧНУ ПРАЦЮ».

Захід має на меті привернути увагу до проблеми високого рівня травматизму та низької культури безпеки на виробництві. Зібрані кошти направлять на допомогу сім’ям загиблих від нещасних випадків.

Кожен, хто зареєструється на забіг, зможе самостійно обрати для себе оптимальний маршрут і подолати обрану дистанцію (3 або 5 км) протягом 10-11 жовтня 2020 року в будь якому місці України. Реєстрація триває за посиланням https://vseprobegi.org/race/1499

В пакет учасника входить:

  • пам’ятна медаль фінішера;
  • результат у фінішному протоколі;
  • участь у святковому відкритті благодійного онлайн-забігу «Біжу за безпечну працю” за участю директорів з охорони праці великих підприємств України в ESOSH – представники “Кернел”, “Ferrexpo”, “Нова пошта”, що відбудеться в Парку Перемога, м.Полтава.
Дизайн медалі

Переможці отримують призи від Асоціації виробників та постачальників засобів захисту в Україні: “Дельта Плюс”, “Восток Сервіс”, “ІндЗахист”. Захід також підтримують партнери ArcelorMittal (Кривий Ріг), Encon Trade Ukraine, ТОВ “АРМІС ГРУП” (м.Дніпро), ДТЕК, компанія “Кернел”, Управління Держпраці у Полтавській області та інші партнери.

Зафіксувати результат потрібно за допомогою мобільного додатку strava та надіслати скріншот свого пробігу організаторам – до 11:00 години 11 жовтня 2020 року на пошту: poltavarun@gmail.com. Якщо ви не в Полтаві – одразу ж в листі вкажіть дані для відправки медалі фінішера.

Реєстрація триватиме до 9 жовтня 2020 року і коштує 180 грн. Ліміт учасників:
3 км – 100
5 км – 100

За довідками звертайтесь за телефоном: 0503056522.
Для партнерів email: n.agapova.flp@gmail.com