Running club Poltava – це полтавський клуб любителів бігу, заснований 2016 року.

  Історія цієї бігової спільноти почалася з пробіжок у колі друзів. Про клуб активно заговорили завдяки 30-тиденному марафону «Біжу заради дітей», за результатами якого учасники забігу встановили рекорд України за щоденне подолання напівмарафонської дистанції 21,097 км протягом тридцяти діб. А після першого офіційного старту «Полтавська ніч-2017», організованого RCP, ряди клубу поповнилися новими членами і зараз їх налічується близько 60.

  З кожним тренуванням, заходом чи просто дружньою рекомендацією кількість любителів бігу в Полтаві зростає. Ми не обіцяємо зробити з вас професіоналів та чемпіонів. У кожного члена клубу – власні цілі. Але своїм рухом ми популяризуємо здоровий спосіб життя, підтримуємо хорошу фізичну форму, організовуємо цікаве й корисне дозвілля, підвищуємо стресостійкість та фізичну витривалість, забезпечуємо задоволення від кожного здоланого кілометру, долучаємо до мотиваційних стартів та поліпшуємо свої результати.

  Часом доводиться докладати надзусиль, щоб попри лінь, біль, негоду та втому виходити на пробіжку. Але кожного разу це перемога – перемога над собою. Якщо ти тільки мрієш почати бігати або вже готуєшся до ультрамарафону – приєднуйся! Ми приймаємо всіх охочих, з будь-яким рівнем підготовки!

 

Офіційні старти Running club Poltava:

  • «Полтавська ніч»
  • «Ltava Run Racing»
  • «Прирічковий крос»

 

Тренери клубу:

  • Дмитро Кербут
  • Григорій Юхимець

 

Running club Poltava – побігли разом з нами!