У кожного є своя причина, чому він біжить, і своя мета – як далеко або швидко він хоче зайти. Неважливо, де ви знаходитесь, якщо ви біжите, щоб тренуватися, щоб виграти, щоб привести себе в форму або просто біжите заради бігу. У кожного є причина, чому він почав і чому продовжує бігати.

У рамках дослідження “Чому ми біжимо” компанія Адідас опитала бігові спільноти по всьому світу, щоб краще зрозуміти, що рухає людьми, які бігають. Виявилось, що тепер справа вже не просто в тому, щоб бути найшвидшим. Бігуни стали більше уваги приділяти іншим перевагам бігу. 87% опитаних поділилися своїми думками про те, чому вони біжать.

Опитано 6000 респондентів, які хоча б раз на місяць бігають. У дослідженні взяли участь любителі бігу з Лос-Анджелеса, Нью-Йорка, Лондона, Шанхая, Токіо і Парижу.

Швидше, ніж очікувалося

Були виявлені позитивні наслідки бігу: респонденти пов’язали біг з успіхами, в тому числі 34%, нарешті, добилися того, що відкладали, 30% знайшли свій творчий талант і найкращі ідеї, а 17% навіть набралися сміливості запросити когось на побачення.

Швидше виправдань

18% бігунів відчувають себе більш натхненними після пробіжки, 14% сказали, що це дає їм почуття гордості, а 32% зізналися в тому, що відразу після пробіжки вони стали більш впевненими в собі.

Швидше за звук

60% опитаних погодилися з тим, що регулярний біг дає переваги для психічного здоров’я, 47% сказали, що це дозволяє їм відключатися від повсякденних стресів сучасного життя, а 68% визнали, що це єдиний час, який вони проводять без телефонів.

Швидше, ніж наодинці

У рамках дослідження було виявлено і соціальний аспект бігу: 34% опитаних визнали, що зустрілися з майбутнім другом під час бігу, а 20% навіть знайшли своє кохання.

І статистика у географічному розрізі

Нью Йорк

44% зустріли когось, хто став біговим другом.

Лос Анджелес

59% сказали, що біжать, щоб поліпшити ментальне здоров’я.  

Лондон

92% людей використовували біг або фізичні вправи, як спосіб допомогти очистити голову після особливо напруженого дня або ситуації.

Париж

31% зустрілися на пробіжці.

Токіо

39% респондентів повідомили, що знайшли рішення проблеми саме під час пробіжки.

Пекін

50% розповіли, що вони біжать, щоб відволіктися від стресів повсякденного життя.

Джерело – https://news.adidas.com/running/why-we-run/s/551bbe35-eb1e-4a0b-a8bd-882d8be223ca. Переклад з англ. – Марина Мельничук.