Нам – 4 роки! З цієї нагоди Running club Poltava запросив до Полтави Тетяну Воротіліну – тренерку та МС з тенісу, блогерку, рекордсменку, яка першою в Україні здолала марафон на протезі. Зранку усі охочі мали змогу долучитися до спільної пробіжки. Полтавці з Танею пробігли близько 10 км центром міста.

А вже ввечері у Полтавському педуніверситеті гостя прочитала лекцію «Як зробити неможливе – все, що ви хотіли знати про мотивацію, але соромилися запитати. Присутні з неприхованим інтересом слухали історію життя Тетяни – людини не тільки з залізною ногою, а й залізною волею. Вона на власному прикладі довела, що тільки вам вирішувати, як ставитися до будь-якої ситуації. Таня ніколи не сприймала аварію, в якій сильно пошкодила ногу, як трагедію. А усвідомлено прийняла рішення ампутувати недієздатну кінцівку, щоб далі займатися спортом та жити повноцінним життям. Завдяки аварії вона зробила для себе чимало важливих відкриттів. Дівчина склала «100 плюсів металічної ноги». І зрозуміла, що організм людини набагато сильніший, ніж ми здатні уявити. Чітка ціль, переконання, сила волі, дисципліна і підтримуюче оточення – це все, що вам потрібно. Перетворюйте свої недоліки на переваги. Порівнюйте себе тільки з собою учорашнім, з тим, яким ви були колись. І ставайте кращим. Для себе. Бо немає нічого неможливого!

Світлина від Valeriy Ruchka.

Полтавські ЗМІ про лекцію

Сайт 0532: Як зробити неможливе: дівчина-кіборг мотивувала полтавців

https://www.0532.ua/news/2673943/ak-zrobiti-nemozlive-divcina-kiborg-motivuvala-poltavciv?fbclid=IwAR2uqavMUxrMl3Twt2D1BwnG3NLVvUc6ggPHfg_0KWZHENQ-rmC5kURMMzo

Канал “Центральний”
“Останній бастіон”

Грамоти, відеопривітання, презентація статті у Вікіпедії та нові члени клубу

З нагоди 4-ої річниці клубу організація отримала численні вітання від відомих спортсменів та представників влади.

Крім того, за високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток українського спорту, популяризацію здорового способу життя, активну громадянську позицію та з нагоди 4-ої річниці заснування громадської організації голова обласної ради Олександр Біленький відзначив подякою ГО Running club Poltava та почесними грамотами представників активу клубу – Валерія Ручку, Геннадія Половиха та Олександра Скрипая. У свою чергу голова Running club Poltava Неля Агапова за допомогу в розвитку бігового клубу вручила подяки членам організації – Марині Мельничук та Євгену Ємельяненку. Ці люди роблять безліч корисних справ для розвитку клубу та бігового руху Полтави.

А ще з нагоди дня народження клубу у Вікіпедії з’явилася сторінка Running club Poltava.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Running_club_Poltava

І традиційна приємність – в урочистій обстановці прийняли нових членів організації. Клубні картки вручили Олексію Белозерцеву та Ользі Бодак.

З днем народження нас!